Znajdź kapitał na swój biznes z Bankier.pl

Opublikowano: 4 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Portal finansowy Bankier.pl we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Inwestorów Kapitałowych uruchomił nowy dział poświęcony venture capital. Portal, który finansował swój rozwój współpracując z funduszami venture capital – bmp AG i MCI Management, teraz dzieli się zdobytym know-how z czytelnikami.

„Dla pewnego rodzaju działalności, np. w branży IT, fundusze venture capital są częstokroć jedyną szansą na pozyskanie kapitału i odpowiedniego doświadczenia biznesowego. Wśród użytkowników Bankier.pl jest wielu przedsiębiorców oraz na pewno wiele osób z dobrymi pomysłami biznesowymi, które chcą rozpocząć własną działalność, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, skąd pozyskać pieniądze. Do nich właśnie adresujemy nowy dział.” – mówi Bogusław Półtorak, redaktor Bankier.pl prowadzący dział Venture Capital.

Bankier.pl S.A., spółka z portfela notowanych na giełdach we Frankfurcie bmp AG i w Warszawie MCI Management, również korzysta z finansowania venture capital. „Własnym doświadczeniem zdobytym przy współpracy z funduszami VC chcemy się teraz podzielić z naszymi czytelnikami” – dodaje Bogusław Półtorak.

http://bankier.pl/firma/vc/

Sylwester KozakZnajdź kapitał na swój biznes z Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.