Zobacz zapowiedź filmu o Facebooku [wideo]

Opublikowano: 9 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Do sieci trafił trailer film Davida FincheraThe Social Network”, który przedstawia genezę powstania Facebooka i historię ludzi, którzy tworzyli największy serwis społecznościowy na świecie. Do kin produkcja trafi w październiku.

Trailer nie zdradza za dużo szczegółów filmu opartego na książce Bena Mezricha „The Accidental Billionaires The Founding of Facebook: A Tale of Sex, Money, Genius and Betrayal„. Zobaczymy w nim jednak historię przyjaźni Eduardo Saverina i Marka Zuckerberga, współtwórców Facebooka.

Film trafi do kin w październiku. Swoją premierę będzie miał jednak 24 września na 48 Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku. Do Polski trafi 5 listopada.

Dawid ZarazińskiZobacz zapowiedź filmu o Facebooku [wideo]

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.