Fan Tokeny Legii Warszawa i Juventusu Turyn na giełdzie Zonda

Zonda, jedna z największych europejskich giełd walut cyfrowych, wprowadziła we współpracy z Chiliz pierwsze tokeny kibicowskie. Fani zespołu Legia Warszawa i Juventusu Turyn posiadający takie tokeny mogą dzięki temu brać udział w decyzjach dotyczących swojego ulubionego klubu. Tokeny kibicowskie za polską walutę są dostępne wyłącznie na platformie Zonda. 

Zonda logo

Opracowane przez Socios, części sieci blockchain Chiliz, tokeny kibiców wprowadzają nowe możliwości angażowania się w świat sportu, wspierając kibiców w interakcji z ich ulubionymi klubami. Fani sportu z dowolnego miejsca na świecie mogą teraz uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących ich ulubionych klubów, takich jak aktualizacja motta zespołu, zmiana wzorów strojów klubowych, a nawet mieć wpływ na to, w jakim ustawieniu drużyna rozpocznie mecz.

Zonda angażuje kibiców

Tokeny kibiców, będące formą kryptowaluty to także korzyści, w tym możliwości zdobycia pamiątek z autografami, spotkań z członkami zespołu lub uzyskania dostępu do VIP-owskich miejsc na stadionie. Uzyskanie takich profitów wiąże się z koniecznością zakupu jednego lub więcej podobnych tokenów ulubionej drużyny. Wielość korzyści i praw decyzyjnych (w drodze głosowania) rośnie wraz z ilością posiadanych tokenów. 

Bardzo cieszy nas dodanie fan tokenów do stale rosnącej listy aktywów cyfrowych dostępnych na naszej platformie. Są one wyjątkowym rozwiązaniem współdzielenia i wykorzystania możliwości kryptowalut. Oprócz posiadania tokenu – zasobu cyfrowego o określonej wartości rynkowej, kibice mogą realnie angażować się w nowy, unikalny sposób w życie swojego ulubionego klubu, mieć wpływ na decyzje go dotyczące i uzyskać dodatkowe, ekskluzywne korzyści, które nie są dostępne gdzie indziej. To wspaniałe uczucie, gdy można zobaczyć realne zastosowanie blockchain w innowacyjnych rozwiązaniach, którymi z pewnością są tokeny kibicowskie – powiedział Stanislav Havryliuk, dyrektor operacyjny Zonda 

Tokeny Legii Warszawa ($LEG) i Juventusu Turyn ($JUV) to dopiero początek podobnych notowań angażujących kibiców sportowych na giełdzie Zonda, która planuje już kolejne. Tymczasem pary handlowe obejmują LEG/PLN, JUV/PLN oraz JUV/EUR.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry