Zoom.idg.pl w nowej odsłonie

IDG Poland przeprowadziło zmiany w serwisie Zoom.idg.pl. Portal dla miłośników fotografii, filmu oraz aparatów i kamer cyfrowych oferuje teraz wiele nowych możliwości.
Zoom.idg.pl to skarbnica najnowszych wieści ze świata fotografii i obrazu. W serwisie informacyjnym znajdują się najważniejsze informacje dotyczące produktów, które przodują na rynku. Informacje, jaki sprzęt najlepiej kupić w chwili obecnej i jak długo będzie można z niego korzystać przy maksymalnej wydajności.

Serwis Zoom.idg.pl to również testy aparatów i kamer, które znajdują się na rynku. Dzięki profesjonalnej opinii naszych ekspertów miłośnicy fotografii mogą lepiej dobrać konkretne modele sprzętowe do swoich potrzeb.

Zoom.idg.pl ma rozbudowane forum, na którym osoby pasjonujące się fotografią wymieniają się swoimi doświadczeniami. Serwis oferuje także rozbudowany dział download, w którym fani fotografii znaleźć mogą najnowsze programy do cyfrowej obróbki obrazu. Wszystkie programy można szybko i bezpiecznie ściągnąć na dysk komputera.

Najnowszy wygląd Zoom.idg.pl znacznie ułatwia poruszanie się po serwisie (główną zmianą jest m.in. wprowadzenie tagów). Całość jest również znacznie przyjemniejsza dla oka.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry