Zumi lokalizuje więcej

Zumi – lokalizator internetowy, został wzbogacony o zakładki tematyczne ułatwiające wyszukiwanie na mapie atrakcji turystycznych, bankomatów, hoteli oraz punktów gastronomicznych.

Nowe narzędzia w Zumi usprawniają wyszukiwanie zarówno firm i usług, jak i użytecznych obiektów, takich jak hotele, restauracje czy bankomaty. Nowością jest także wyszukiwarka atrakcji turystycznych – zabytków, galerii, muzeów i wielu innych ciekawych obiektów, które warto odwiedzić. Dodatkowo wyodrębniona została zakładka umożliwiająca wyznaczanie wybranej trasy.

Absolutną nowością są panoramiczne wycieczki, dzięki którym użytkownik – wybierając wskazany obiekt na mapie – może się „rozglądać” dookoła po okolicy lub we wnętrzu jednego z kilkuset najciekawszych obiektów w całym kraju.

Nowe funkcjonalności są dostępne w formie wygodnych zakładek: Firmy, Turystyka, Bankomaty, Panoramiczne wycieczki i Wyznaczanie trasy.

Zakładki tematyczne są dowodem konsekwentnej realizacji planu rozwoju Zumiego – mówi Mateusz Boczar, Szef Serwisu Zumi. Zumi w drugiej odsłonie stanowi odpowiedź na potrzeby i zapytania zgłaszane przez użytkowników. Nie jest to oczywiście nasze ostatnie słowo, ponieważ w nieodległej przyszłości planujemy wprowadzić kolejne nowości wzbogacające nasz lokalizator – dodaje Mateusz Boczar.

W bazie lokalizatora Zumi jest już blisko milion firm i instytucji, 1,5 tysiąca panoramicznych wycieczek, a także niemal 10 tysięcy bankomatów oraz kilkanaście tysięcy miejsc noclegowych i punktów gastronomicznych. Ciekawym udogodnieniem jest także możliwość porównywania wybranych ofert m.in. hoteli, pensjonatów czy też restauracji i barów.

Nowe zakładki powstały przy współpracy z firmą VRmedia – dostawcą panoram, oraz z wydawnictwem Pascal, który zarekomendował wybrane obiekty w zakładce Turystyka.

Wraz z wprowadzeniem zakładek tematycznych, odświeżona została także strona główna Zumiego.

www.zumi.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top