Zumiwideo – innowacyjna forma reklamy na Zumi.pl

Zumi.pl, lokalizator internetowy oraz wyszukiwarka firm i usług, wprowadza nową formę reklamy. Zumiwideo rozszerza dotychczasowe formy prezentacji firm.

Zumiwideo jest częścią wizytówek firm obecnych w serwisie Zumi.pl, dzięki nim  przed-siębiorstwa mogą w szczególnie atrakcyjny i wiarygodny  sposób przedstawiać swoją ofertę użytkownikom poszukującym na Zumi produktów i usług.

Wideowizytówka oprócz danych kontaktowych  zawiera unikalną multimedialną prezentację firmy w postaci spotu reklamowego. Spoty  przygotowywane są  przez profesjonalne ekipy filmowe.

Unikatowy charakter i rozbudowana funkcjonalność Zumiwideo wpływa na zwiększenie  skuteczności i daje reklamodawcom dotarcie do nowych grup klientów.

Nowa forma reklamowa stanowi doskonałe uzupełnienie istniejących produktów będąc równocześnie inspirującym pretekstem do zapoznania się z ofertą firmy. Co istotne, przygotowane do tej pory filmy są tak dobrej jakości, że istotnie wzbogacają serwis od strony kontentowej – mówi Mateusz Boczar, dyrektor produktu Zumi.pl

Wprowadzenie formy Zumiwideo wsparte zostało kampanią w TVN, TVN24 i na portalu Onet.pl. Kampania potrwa od 6 do 21 listopada.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top