10.000 Złotych Rybek mBanku

Już ponad 10 000 Klientów mBanku – pierwszego wirtualnego banku w Polsce, wybrało jedną ze Złotych Rybek – kart kredytowych, które kę. Jednocześnie karty kredytowe mBanku zostały wyróżnione w ostatni rankingu Rzeczpospolitej.

Karty kredytowe zostały wprowadzone do oferty mBanku w maju 2003r. W chwili obecnej posiada je ponad 7% Klientów mBanku, którzy bardzo aktywnie z nich korzystają. Przeciętna Złota Rybka dokonuje 84 transakcji bezgotówkowych rocznie, czyli o 44 więcej niż posiadaczy kart kredytowych innych banków.

Złote rybki mBanku zostały także wyróżnione w kategorii dla osób, które płacą kartą za zakupy i terminowo regulują zadłużenie (Visa Classic), prowadzą działalność gospodarczą (Visa Classic) , oraz korzystają z kredytu kilka razy w roku, zwracając uwagę na niskie oprocentowanie (Visa Classic)

W podsumowaniu Rzeczpospolitej czytamy: „Visa Electron mBanku to bardzo dobra karta dla tych, którzy nie boją się korzystać z bankowości internetowej. Wszystko można załatwić przez telefon i Internet. Samodzielnie można ustalić limit wypłat w bankomatach i płatności w sklepach, zaqmienićzamienić kod PIN. Karta ta jest bardzo wygodna i niedroga. Za wydanie i wznowienie karty płaci się 28 zł rocznie – opłata ta należy do najniższych na rynku”.

http://www.mbank.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top