100.000 domen .pl w Az.pl

Opublikowano: 4 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

30 czerwca spółka Az.pl (www.az.pl) zarejestrowała stutysięczną domenę .pl. Jest to kolejne, po zdobyciu akredytacji ICANN dla domen globalnych, akredytacji dla domen .de, .at oraz .asia, ważne wydarzenie w rozwoju spółki, w ciągu ostatniego roku. Az.pl zapowiada marsz po kolejne akredytacje.
„Bardzo dynamiczny rozwój rynku w 2008 roku, przy największych redukcjach cen zaproponowanych przez NASK, przyśpieszył sukces „stutysięcznika” Az.pl. Rozwój i automatyzacja usług, praca  nad standardami obsługi, zdobywanie akredytacji są bardzo ważne. Nawiązywanie przyjaźni na stopie zawodowej jest najważniejsze  ” – podkreśla Albert Jerka, współwłaściciel, CEO Az.pl .

„Składamy serdeczne podziękowania wszystkim naszym Klientom, pracownikom, a także Partnerom z NASK” – dodaje Andrzej Kostrzewa, współwłaściciel, CEO Az.pl .

Az.pl jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych rejestratorów domen w Polsce. Spółka powstała w 1996 roku w Szczecinie i kontroluje blisko 10 % rynku krajowego.

www.az.pl

Sylwester Kozak100.000 domen .pl w Az.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.