100 zł zniżki dla Czytelników e-biznes.pl

Opublikowano: 14 listopada 2003. Kategoria: Rynek.

100 złotych zniżki otrzymają firmy, które do końca listopada zamieszczą ofertę płatną lub zakupią hasło pełnego dostępu do Giełdy Ofert Biznesowych w portalu e-biznes.pl

Na giełdzie jest teraz dostępnych ponad 450.000 ofert firm z całego świata. Codziennie użytkownicy zamieszczają ponad 1000 nowych pozycji. Użytkownicy giełdy ofert dysponujący hasłem pełnego dostępu mogą zamieszczać bezpłatne oferty z widocznymi dla wszystkich danymi teleadresowymi. Oferty są dodatkowo wyróżnione specjalną ramką, dzięki czemu są lepiej widoczne na stronie.

Ciągły wzrost zainteresowania ofertą giełdy spowodowany jest również jej obecnością w portalach współpracujących – giełda jest widoczna w 60 portalach biznesowych m.in. OPENKontakt.com, Interia.pl, Hoga.pl czy Getin.pl, dzięki czemu zwiększa się skuteczność zamieszczanych ofert.

http://www.openkontakt.com/oferty/e-biznes/promocja.php

Sylwester Kozak100 zł zniżki dla Czytelników e-biznes.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.