1000 darmowych obrazów w nowej Fotogalerii GetResponse

GetResponse w porozumieniu z serwisem Istockphoto.com uruchomił Fotogalerię. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród 1000 zdjęć i dodawać je do swoich newsletterów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

GetResponse udostępnił swoim użytkownikom darmową fotogalerię. Dzięki porozumieniu z serwisem istockphoto.com, będą oni mogli wybierać spośród 1000 wysokiej jakości, gotowych do użycia zdjęć i grafik z ponad 20 kategorii tematycznych.

Jedno zdjęcie warte jest tysiąc słów. Ta maksyma sprawdza się szczególnie w walce o uwagę odbiorcy w przepełnionych dzisiaj skrzynkach mailowych – stwierdza Szymon Grabowski, prezes Implix, właściciela GetResponse – Z badania przeprowadzonego przez GetResponse wynika, że wiadomości wysyłane w formacie HTML zwiększają wskaźnik otwarć o 59%. Dlatego postanowiliśmy jeszcze bardziej uprościć proces tworzenia profesjonalnych newsletterów i uruchomiliśmy całkowicie darmową Fotogalerię GetResponse.
1000 darmowych obrazów w nowej Fotogalerii GetResponse 1
Wszystkie obrazy dostępne są bezpośrednio w serwisie GetResponse i użytkownicy mogą z nich korzystać bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dostęp do dużej ilości gotowych obrazów pozwala zaoszczędzić czas na szukanie poszczególnych grafik w internecie oraz zmniejszyć koszty przeznaczone na email marketing.

Oprócz 1000 obrazów użytkownicy GetResponse mogą również korzystać z ponad 300 gotowych szablonów wiadomości.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry