145 tysięcy odwiedzin w muratordom.pl

Opublikowano: 13 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

145 tysięcy odwiedzin odnotował w lipcu serwis internetowy muratordom.pl Wydawnictwa MURATOR.
Regularny wzrost odwiedzin serwis zawdzięcza praktycznym i systematycznie aktualizowanym poradom przygotowywanym z myślą o wszystkich, którzy budują, remontują, urządzają lub po prostu użytkują domy, mieszkania i ogrody. Serwis miesięcznie ma już ponad 60 tysięcy użytkowników. Dostęp do całej oferty serwisu jest bezpłatny.

Niewątpliwym atutem serwisu są interaktywne porady. Obecnie porad udziela 40 ekspertów z różnych firm – reprezentujących szeroko rozumianą branżę budowlaną.
Eksperci są obecni w serwisie od marca 2002. Rozwiązują problemy, podpowiadają jak w pełni wykorzystać zalety danego materiału lub technologii. Pytania i odpowiedzi zamieszczane są serwisie, aby inni użytkownicy mogli z nich skorzystać.

Od lipca 2002 roku muratordom.pl jest również jednym z elementów portalu Wirtualna Polska – jako serwis DOM.

http://www.muratordom.pl

Sylwester Kozak145 tysięcy odwiedzin w muratordom.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.