2 GB w poczcie Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska zmienia wielkość skrzynek pocztowych oraz maksymalną wielkość przesyłanych listów. Rozmiar kont w PoczcieBIZ zwiększa się do 2 GB, a w PoczciePRO do 1GB. Wielkość przesyłek w obu przypadkach wynosi od dziś 20 MB, nie będzie więc stanowić żadnego problemu przesyłanie obszernych plików tekstowych i multimedialnych, obrazków, czy zdjęć. Posiadacze darmowych kont pocztowych zyskują teraz, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności, skrzynki o wielkości 256 MB, będą też mogli przesłać list o rozmiarze do 10 MB.

Wirtualna Polska oferuje w tej chwili największa pojemność skrzynki pocztowej wśród polskich portali – 2 GB dla użytkowników płatnych kont e-mail.

„Z poczty e-mail korzysta coraz więcej osób. Posiadanie internetowego konta to już nie fanaberia ale konieczność. Za pomocą maili kontaktujemy się ze sobą, instytucjami, urzędami. To narzędzie pracy i szybki sposób komunikacji – mówi Aleksandra Ciechomska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów WP – Pocztą elektroniczną przesyłamy zdjęcia, dokumenty oficjalne i prywatne, często przechowujemy też w skrzynkach ważne dla nas listy. Zwiększając pojemność naszych kont i wielkość załączników odpowiadamy na oczekiwania Internautów. Każdy nowy użytkownik darmowej Poczty WP zyskuje z miejsca 256 MB na swą korespondencje. Nie zmniejszamy quoty konta automatycznie, nie uzależniamy pojemności od ilości trzymanych na koncie informacji. Użytkownikom dotychczasowym zwiększamy zaś pojemność konta do 256 MB.”

Trwają właśnie betatesty nowych rozwiązań w Poczcie, zapewniających większą szybkość jej działania, podniesione bezpieczeństwo oraz maksymalną funkcjonalność. „Zmiany w interfejsie, skróty klawiszowe, definiowanie filtrów to tylko niektóre z proponowanych zmian, testowanych przez grupę użytkowników WP – mówi Wojciech Zwiefka, Dyrektor Pionu Technologii Informatycznej – Już dziś korzystający z Poczty przez POP3 mogą zdecydować o pozostawianiu SPAM-u na serwerach, tym samym skrócić czas pobierania listów a przez to i koszty. Listy uznane za SPAM pozostają na serwerach WP przez kolejnych 30 dni.”

http://poczta.wp.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top