2 mln użytkowników w Allegro

Opublikowano: 5 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

28 letnia Anna Biernacka została 2 mln użytkownikiem największej w Polsce platformy handlowej ‚Allegro’. W nagrodę, szczęśliwa użytkowniczka pojedzie na wycieczkę do Paryża

– Jestem kompletnie zaskoczona. Pierwszy raz w życiu dostałam taki fantastyczny prezent- mówi.

– Ostatni milion rejestracji udało nam się osiągnąć w ciągu niespełna 14 miesięcy. W samym tylko sierpniu zarejestrowało się blisko 100 tysięcy osób- mówi Bartek Szambelan, rzecznik prasowy Allegro.

2 milionowym użytkownikiem została 26- letnia Anna Biernacka z Wrocławia. – O Allegro usłyszałam od znajomych, ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby rejestracji w serwisie. Ostatnio zdecydowałam się na kupno roweru i pomyślałam, że może w Allegro uda mi się coś znaleźć. I znalazłam!- mówi szczęśliwa użytkowniczka. – Kupiłam śliczny holenderski rowerek za przystępną cenę- dodaje. Uczę się francuskiego, mówię w tym języku, ale jakoś nigdy nie miałam sposobności zwiedzić Paryża. Teraz będę mieć okazję- śmieje się. Allegro ufundowało tygodniową wycieczkę do stolicy Francji.

http://www.allegro.pl

Sylwester Kozak2 mln użytkowników w Allegro

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.