200 książek W.A.B. w eClicto

W darmowym pakiecie startowym czytnika eClicto znajdą się między innymi współczesne książki wydawnictwa W.A.B. . Są to cztery e-booki: „Lala” Jacka Dehnela, „Dobre miejsce do umierania” Wojciecha Jagielskiego, „Pijani Bogiem” Maksa Cegielskiego i „Kurs do Genewy” Bartłomieja Rychtera.

Oprócz tego wydawnictwo W.A.B. przygotowało atrakcyjną i różnorodną ofertę książek elektronicznych dla Księgarni eClicto, od powieści obyczajowych, romansów i wspomnień po kryminały i reportaże polskich i zagranicznych autorów.
Do kupienia w formacie epub będą m.in. powieści Henninga Mankella (tego od komisarza Wallandera), „Zabójca mimo woli” Aleksandry Marininy, „Róże cmentarne” Marka Krajewskiego i Mariusz Czubaja, „Sprawa Niny S.” Marii Nurowskiej, „Instynkt gry” Juli Zeh, „Piaskowa Góra” Joanny Bator, „Pudełko ze szpilkami” Grażyny Plebanek czy „Dziennik na nowy wiek” Józefa Hena.

To tylko niektóre pozycje z ponad dwustu, jakie W.A.B. dotychczas przekazało do księgarni eClicto. Liczba ta będzie się powiększać. Oczywiście cena e-booków będzie do 50 procent niższa od sugerowanej ceny detalicznej ich tradycyjnych odpowiedników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top