2BE.PL obiecuje Trzęsienie Ziemi

Ceny na polskim rynku domen internetowych w ostatnim czasie utrzymywały się na dość ustabilizowanym poziomie. Nowa oferta 2BE.PL ma wg jej twórców wywołać na rynku domenowym prawdziwe „Trzęsienie ziemi”.
Od momentu wprowadzenia przez NASK programu partnerskiego ceny rejestracji polskich domen spadły z 200 zł nawet o połowę. Dla niektórych to jednak wciąż zbyt wysoka cena za własny, unikalny adres w Sieci.

“Sytuacja stagnacji nie jest korzystna dla żadnego rynku – również rynku domen internetowych. Zapotrzebowanie na domeny internetowe – szczególnie polskie i funkcjonalne – wciąż rośnie, gdyż coraz większa liczba Internautów rezygnuje z darmowych subdomen, dostrzegając potrzebę i wygodę posiadania unikalnego adresu dla swoich stron i poczty elektronicznej. Dzięki tak niskim cenom chcemy umożliwić rejestrację domeny internetowej praktycznie każdemu. Chcemy wywołać prawdziwe TRZĘSIENIE ZIEMI na rynku domen.” mówi Michał Stochmal z Grupy ADWEB – właściciela serwisu 2BE.PL.

Coraz większa potrzeba wyróżnienia się w Internecie łączy się z potrzebą posiadania unikalnej domeny internetowej. Zaledwie w tym roku Internauci zarejestrowali ponad 140.000 domen polskich a całkowita liczba zarejestrowanych domen polskich przekroczyła 500.000 (Źródło: NASK – raport statystyki liczby domen na dzień 18.10.2006r). W porównaniu z takimi krajami jak Niemcy, gdzie w czerwcu zarejestrowano 10-cio milionową domenę z rozszerzeniem .de, polski rynek domen internetowych wciąż jeszcze stwarza Internautom wiele unikalnych możliwości.  Teraz – również pod względem cen rejestracji.

www.2be.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry