2BE.PL po liftingu

2BE.PL, firma zajmująca się rejestracją domen oraz świadczeniem usług hostingowych, uruchomiła nową wersję swojego serwisu internetowego.
Nowa przejrzysta witryna, wzbogacona o kilka przydatnych funkcji, ułatwi życie zarówno przeciętnemu użytkownikowi, jak i osobie profesjonalnie zajmującej się tzw. „domainingiem”. Za projekt odpowiedzialna jest agencja interaktywna Grupa Adweb, której częścią jest marka 2BE.PL.

– Uznaliśmy, że już najwyższy czas na odnowienie wizerunku marki. Poprzednia wersja serwisu powstała w 2004 roku i należało już pozwolić jej przejść na zasłużoną emeryturę – mówi Katarzyna Gruszecka, specjalista ds. rozwoju produktu z 2BE.PL.

Zmiany nie ominęły też panelu, dzięki któremu użytkownicy mogą zarządzać swoimi domenami. Szata graficzna stanowi jedynie tło dla jego nowych funkcjonalności. Jednym z gadżetów, jaki dostają do ręki klienci 2BE.PL, jest kalendarz z wyróżnionymi datami wygaśnięcia ich usług. W przypadku, gdy w danym miesiącu konieczne jest odnowienie którejś z domen, klient ma możliwość jej przedłużenia bezpośrednio z poziomu kalendarza. Dzięki temu użytkownicy informowani są z wyprzedzeniem o konieczności prolongaty. W czasach, gdy nie do końca można polegać na terminowości dostarczanych przesyłek pocztowych, zabieg ten stanowi skuteczne zabezpieczenie przed opóźnieniem w doręczeniu faktury, a co za tym idzie możliwością zapomnienia o konieczności odnowienia domeny.

2BE.PL po liftingu 1

Kolejną nowością jest mechanizm pokazujący zestawienie ostatnich logowań na konto. Funkcja ta pozwala sprawdzić, czy do panelu domenowego nie zalogowała się nieuprawniona osoba. Możliwe jest to dzięki informacji o ostatnich 10 udanych i nieudanych sesjach. Rozwiązanie to jest wzorowane na bankowości internetowej.
– Liczna grupa naszych klientów to przedsiębiorcy, dla których bezpieczeństwo i stabilność to priorytety. Dodatkowe funkcje, takie jak np. szyfrowane połączenia czy wykaz ostatnich logowań, pozwalają na uchronienie użytkownika przed nieuprawnioną ingerencją w jego usługi – stwierdza Katarzyna Gruszecka.

Nowa grafia i dodatkowe funkcje to nie jedyne zmiany jaka zaszły w serwisie. Liftingowi poddana została również oferta hostingowa 2BE.PL. Klienci dostają do wyboru konta OPEN XXL, PREMIUM XXL oraz BUSINESS XXL, które oferują odpowiednio 4 GB, 25 GB i 40 GB pojemności na serwerze oraz limit rocznego transferu w wysokości 120 GB, 600 GB i 900 GB.

– Nowe serwery wirtualne stanowią atrakcyjną propozycję zarówno dla osób prywatnych oraz drobnych przedsiębiorców, którym proponujemy konta OPEN XXL i PREMIUM XXL , jak i firm oczekujących bardziej zaawansowanych rozwiązań, dla których przeznaczone jest konto BUSINESS XXL – mówi Katarzyna Gruszecka. – Oczywiście klientom, którzy planują uruchomienie serwisów internetowych z naprawdę dużym ruchem, doradzamy zakup serwera dedykowanego. Wówczas oferta przygotowywana jest indywidualnie – dodaje.

Znaczne podniesienie parametrów nie wpłynęło jednak na ceny, które utrzymane zostały na dotychczasowym poziomie.

www.2be.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top