5 mln kont pocztowych w WP

Tylko w ciągu trzech miesięcy użytkownicy Sieci założyli w Wirtualnej Polsce (wp.pl) ponad 600 tysięcy kont e-mail. W październiku ich liczba sięgnęła 5 milionów, stanowiąc niezaprzeczalny rekord na polskim rynku internetowym. Internauci zakładali w tym miesiącu średnio dziennie ponad 9 tysięcy kont e-mail.

Obok kont bezpłatnych WP proponuje użytkownikom nowe konta płatne o podwyższonych parametrach.

„Konta bezpłatne cieszą się nieustającym powodzeniem i tak zapewne będzie jeszcze przez długi czas, gdyż nasza oferta jest konkurencyjna nawet wobec zagranicznych kont płatnych. – mówi Marcin Strzałkowski, Kierownik Działu Sprzedaży dla Klientów Indywidualnych. – Cieszymy się jednak, że coraz więcej osób decyduje się na wydanie kilku złotych miesięcznie po to, by mieć gwarancję komfortu i bezpieczeństwa konta o najwyższych parametrach.

Nowe pakiety: Poczta50 i Poczta75 stanowią konkurencję dla profesjonalnych usług e-mail we wszystkich kluczowych wymiarach; poczynając od bezpieczeństwa, poprzez jakość, na „przyjazności” użytkowania kończąc. Konta oferują ogromne pojemności – nawet do 75MB, całkowicie wystarczające na pomieszczenie zdjęć, filmów i innych wielkich plików. Niezawodność i komfort korespondencji zapewniają: potrójny protokół SSL (Secure Sockets Layer), skaner antywirusowy WPSecure, skaner antyspamowy, możliwość wykorzystania podpisu cyfrowego oraz bezpieczne płatności.

http://poczta.wp.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top