7 mln x Ateny w WP

Opublikowano: 20 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis olimpijski WP w pierwszych trzech tygodniach sierpnia odwiedziło już kilkaset tysięcy unikalnych użytkowników.

Korzystający z serwisu przeglądają aktualizowane na bieżąco wiadomości, poznają sylwetki sportowców polskiej ekipy olimpijskiej, sięgają do terminarzy, tabel wyników, galerii zdjęć, zaznajamiają się z arenami sportowymi Igrzysk. Na stronach witryny znaleźć można wszystko, co może interesować Internautę, będącego jednocześnie miłośnikiem sportu. Od początku funkcjonowania serwis zanotował już prawie 7 milionów odsłon (w tym ponad 4 miliony w pierwszych tygodniach sierpnia).

Fani sportu za pośrednictwem serwisu Ateny.wp.pl zaprenumerować mogą specjalny newsletter o najnowszych wydarzeniach Igrzysk, konkursach serwisu, gadżetach multimedialnych, grach a także ofertach PKO Banku Polskiego, sponsora serwisu.

http://ateny.wp.pl

Sylwester Kozak7 mln x Ateny w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.