716 mln odsłon w Wirtualnej Polsce

Opublikowano: 13 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Październik okazał się rekordowym miesiącem dla Wirtualnej Polski (wp.pl). Portal odnotował w tym miesiącu 716 milionów odsłon (dla porównania w miesiącu wrześniu liczba odsłon sięgała 600 milionów). Z 4,4 miliona do 5,2 miliona wzrosła ilość unikalnych użytkowników. WP.pl zanotowała też swoisty rekord w liczbie zarejestrowanych użytkowników, przekraczając magiczną liczbę 5 milionów.

„Październik był miesiącem, w którym wprowadziliśmy pierwsze płatne usługi dla indywidualnych użytkowników. Różnicujemy też kontent rozwijając tymi działaniami nowe źródła przychodów i dynamizując ich wzrost. Podkreślenia wymaga fakt, iż kroki te nie powodują ucieczki użytkowników z portalu – mówi Marek Borzestowski, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski S.A. – Dzięki dokonywanym przez nas modyfikacjom zwiększa się liczba osób korzystających z oferty portalu oraz rośnie czas spędzany przez nich na stronach WP. Tylko w miesiącu październiku Internauci poświęcili nam ponad 600 milionów minut.”

http://www.wp.pl

Sylwester Kozak716 mln odsłon w Wirtualnej Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.