A.pl – dla chcących zaoszczędzić czas

A.pl, spółka córka spółki giełdowej Action SA uruchomiła sklep internetowy, w którym można kupić artykuły zarówno spożywcze, elektronikę RTV i AGD.

Sklep www.a.pl zbudowany jest w oparciu o platformę firmy Oracle, przygotowaną do obsługi co najmniej 40 tys. równoczesnych wizyt na stronie. System logistyczny, również Oracle, umożliwia szybką i sprawną obsługę nawet bardzo dużej ilości przesyłek. Na stronie www.a.pl dostępne jest około 12 tys. produktów, w niedalekiej przyszłości asortyment zostanie rozszerzony o kolejne branże, a ilość oferowanych różnorodnych produktów wzrośnie tym samym do ponad 300 tys.

– Tworząc www.a.pl mieliśmy na myśli klientów, dla których liczy się czas – mówi Piotr Bieliński Prezes spółki Action S.A. – Znakiem naszej epoki jest chęć oszczędzania czasu na każdym kroku: możemy mieć wpływ na wszystko z wyjątkiem czasu. My dajemy naszym klientom konkretną korzyść: zrobienie zakupów online jest 10-krotnie szybsze niż tradycyjną metodą.

www.a.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry