A2 Multimedia wspólnie z Fotka.tv

Spółka A2 Multimedia należąca do ATM Grupy i Agory – zajmująca się produkcją i dystrybucją formatów wideo udostępnianych przez internet w postaci cyfrowej – rozpoczęła współpracę z portalem Fotka.tv. Popularne seriale, znane dotychczas z Tivi.pl, takie jak: „Waga”, „Łazienka” i „Blog obok”, będą redystrybuowane także w nowym serwisie Fotka.tv.

Porozumienie obejmuje współpracę w zakresie dystrybucji materiałów video, a pierwsze produkcje A2 Multimedia dostępne są na portalu Fotka.tv już od 22 października 2008.

Formaty z Tivi.pl są pierwszymi treściami udostępnionymi na platformie Fotka.tv, której pełna wersja zostanie uruchomiona do końca 2008 roku. Platforma należąca do Grupy Fotka.pl będzie prezentowała najciekawsze internetowe formaty video.

„Seriale internetowe A2 Multimedia skierowane są do młodych użytkowników sieci czyli dokładnie do tej samej grupy, do której dociera serwis Fotka.pl. Dzięki tej współpracy, użytkownicy Fotka.pl otrzymają dodatkowe funkcjonalności a A2 Multimedia poszerzy zasięg co na pewno przełoży się na przychody reklamowe obu stron” – mówi Rafał Agnieszczak, prezes spółki Interaktywna Sp. z o.o., do której należy serwis społecznościowy Fotka.pl.

Internet – ze względu na niespotykanie dynamiczny rozwój – staje się atrakcyjnym kanałem komunikacji. Potwierdzają to systematycznie zwiększane nakłady na reklamę internetową oraz zapowiadane przez specjalistów z branży kolejne inwestycje w telewizję w sieci.

„Jesteśmy przekonani, że porozumienie Tivi.pl i Fotki.tv zaowocuje interesującą propozycją dla reklamodawców pragnących promować się przy wykorzystaniu treści wideo w sieci. Biorąc pod uwagę kompetencje producenckie A2 Multimedia i popularność serwisów Grupy Fotka.pl, mamy nadzieję dotrzeć z naszą ofertą do kolejnej szerokiej grupy odbiorców” – mówi Maciej Wicha, członek zarządu A2 Multimedia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top