Aby taniej kupować

Powstał serwis Abytaniej.pl działajacy w duchu Web 2.0 . Jego treść tworzą sami internauci, dodając informacje o obniżkach i budując ranking najbardziej godnych polecenia okazji ze sklepów internetowych.
Główną zasadą działania Abytaniej.pl jest system poleceń.  Internauci głosują na okazje – kupony, rabaty czy obniżki – dodawane przez innych użytkowników. Jeśli dana oferta nie uzyska odpowiedniej liczby poleceń – znika z serwisu. Abytaniej.pl daje też możliwość umieszczania komentarzy i prowadzenia dyskusji. Portal jest całkowicie bezpłatny. Informacje o okazjach mogą być dodawane przez wszystkich – zarówno internautów, jak i sklepy internetowe.

„Abytaniej.pl ułatwia polowanie na okazje i jest  miejscem, z którego można zacząć każde zakupy internetowe. Większość z nas bowiem chętnie korzysta z wszelkich specjalnych ofert i promocji, a jednocześnie zwykle nie mamy czasu ani cierpliwości na żmudne przeglądanie witryn w poszukiwaniu przecen  – mówi Jakub Milewski, współzałożyciel serwisu Abytaniej.pl.

System ocen i poleceń zastosowany w serwisie służy przede wsztystkim internautom, ale także oznacza korzyści dla e-sklepów. Dzięki Abytaniej.pl mogą one za darmo wesprzeć swoje akcje promocyjne, a następnie zebrać opinie na temat ich atrakcyjności.

Abytaniej.pl założyli Jakub Milewski – pomysłodawca portalu daromowej wymiany książek Podaj.net – oraz Krystian Szymukowicz – właściciel firmy PROLABIUM.COM.

www.abytaniej.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry