Adam Dyba odchodzi z IDMnet

Opublikowano: 23 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Adam Dyba złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa IDMnet.

Twórca i założyciel sieci reklamy internetowej IDMnet z końcem listopada rozstaje się ze spółką. Jego obowiązki przejmą pozostali członkowie zarządu IDMnet.

Adam Dyba odchodzi z IDMnet 1To już drugi raz gdy odchodzę z IDMnetGdy odchodziłem za pierwszym razem IDMnet był wartkim strumykiem, a gdy wróciłem – już dobrze uregulowaną i żeglowną rzeką. Przyszedł jednak czas na zmiany i własny biznes. Jestem pewien, że IDMnet doskonale sobie beze mnie poradzi. Firma cały czas się rozwija, ma dobre wyniki i ambitne plany – powiedział Adam Dyba.

Z Grupą ZPR Adam Dyba był związany od 1997 r. Zaczynał swoją karierę w spółce Supermedia, gdzie prowadził dział reklamy internetowej, który w 2000 r. został przekształcony w spółkę Internetowy Dom Mediowy Net. W 2006 r. Adam Dyba odszedł z Grupy ZPR do spółki ClickAd, aby po roku wrócić i objąć stanowisko prezesa spółek Afilo i AdAction. W 2010 . obie spółki zostały włączone w struktury sieci IDMnet, w której Adam Dyba objął funkcję wiceprezesa zarządu. Teraz ma zamiar stworzyć własną firmę, która będzie specjalizować się w dziedzinie reklamy kupowanej w modelu RTB, z wykorzystaniem danych zewnętrznych lub pochodzących bezpośrednio od klienta.

Sylwester KozakAdam Dyba odchodzi z IDMnet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.