Adam Dyba odchodzi z IDMnet

Adam Dyba złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa IDMnet.

Twórca i założyciel sieci reklamy internetowej IDMnet z końcem listopada rozstaje się ze spółką. Jego obowiązki przejmą pozostali członkowie zarządu IDMnet.

Adam Dyba odchodzi z IDMnet 1To już drugi raz gdy odchodzę z IDMnetGdy odchodziłem za pierwszym razem IDMnet był wartkim strumykiem, a gdy wróciłem – już dobrze uregulowaną i żeglowną rzeką. Przyszedł jednak czas na zmiany i własny biznes. Jestem pewien, że IDMnet doskonale sobie beze mnie poradzi. Firma cały czas się rozwija, ma dobre wyniki i ambitne plany – powiedział Adam Dyba.

Z Grupą ZPR Adam Dyba był związany od 1997 r. Zaczynał swoją karierę w spółce Supermedia, gdzie prowadził dział reklamy internetowej, który w 2000 r. został przekształcony w spółkę Internetowy Dom Mediowy Net. W 2006 r. Adam Dyba odszedł z Grupy ZPR do spółki ClickAd, aby po roku wrócić i objąć stanowisko prezesa spółek Afilo i AdAction. W 2010 . obie spółki zostały włączone w struktury sieci IDMnet, w której Adam Dyba objął funkcję wiceprezesa zarządu. Teraz ma zamiar stworzyć własną firmę, która będzie specjalizować się w dziedzinie reklamy kupowanej w modelu RTB, z wykorzystaniem danych zewnętrznych lub pochodzących bezpośrednio od klienta.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top