Adcon promuje Windows w Europie

Agencja reklamowa Adcon wygrała przetarg na przygotowanie kreacji do kampanii promującej korzyści wynikające z posiadania legalnego oprogramowania Microsoft Windows.

W przetargu, poza Adconem, wzięły udział agencje reklamowe z Rosji i Ukrainy. Kampania, skierowana zarówno do osób prywatnych, które zamierzają kupić nowy PC lub notebook, jak i do małego i średniego biznesu, ma na celu uświadomienie użytkownikom komputerów, że tylko legalne oprogramowanie Windows daje gwarancję bezpieczeństwa, niezawodności i wsparcia, które zapewnią najlepszą wydajność posiadanego sprzętu. Legalne oprogramowanie Windows umożliwia ponadto dostęp do dodatkowych usług Microsoftu, w tym – usługi bezpłatnej aktualizacji Windows, która udostępnia uaktualnienia dopasowane do konkretnego systemu operacyjnego.

Adcon promuje Windows w Europie 1Ponadto legalni użytkownicy Windows mają możliwość otrzymania specjalnej oferty od partnera Microsoftu, odpowiedzialnego za legalne oprogramowanie Windows w postaci dodatkowego roku gwarancji, albo promocyjnego podarunku.

Jeszcze w tym roku kampania przeprowadzona zostanie w Rosji i na Ukrainie, a w roku 2004 w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Głównymi kanałami komunikacji będą prasa, materiały POS oraz Internet.

Międzynarodowa promocja Windows to trzecia z kolei tak duża kampania reklamowa przygotowana przez Adcon dla firmy Microsoft.

http://www.microsoft.com
http://www.adcon.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top