AdRem na linuksowej odsłonie BrainShare

Opublikowano: 19 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma AdRem Software – producent rozwiązań do zarządzania sieciami – po raz kolejny będzie jedynym polskim reprezentantem podczas konferencji Novell BrainShare w Salt Lake City (USA).

BrainShare to konferencja techniczna zorganizowana przez firmę Novell – czołowego producenta oprogramowania sieciowego. Program imprezy obejmuje cykl szkoleń, wykładów, seminariów i pokazów produktów firmy Novell oraz jej partnerów. W tym roku targi będą miały znacznie poszerzony charakter, gdyż po po przejęciu przez Novella firm Ximian i SUSE LINUX w 2003 r. prezentowane będą również rozwiązania typu „open source”, a w szczególności produkty przeznaczone dla środowisk linuksowych.

Głównym akcentem obecności AdRemu w Salt Lake City będzie prezentacja najnowszej wersji 3.0 oprogramowania AdRem NetCrunch służącego do wizualizacji sieci heterogenicznych, monitorowania wydajności urządzeń, usług i aplikacji sieciowych, powiadamiania o awariach i tworzenia raportów. Program znajdzie się w sprzedaży w kwietniu b.r, a jego znacznie ulepszona wersja dostarczy wiele funkcji dotychczas niedostępnych w jednym zintegrowanym rozwiązaniu dla średnich firm. Do najważniejszych z nich należą m.in. wizualizacja fizycznej topologii sieci (od pierwszej wersji NetCrunch prezentuje również logiczną topologię sieci), dostęp z przeglądarki WWW, możliwość tworzenia spersonalizowanych widoków sieci, monitorowanie wydajności urządzeń, usług sieciowych i aplikacji w oparciu o reguły, czy też rozbudowane raporty obrazujące historię wydajności zasobów sieciowych.

Ponadto na swoim stoisku polska firma zaprezentuje również oprogramowanie AdRem sfConsole 5.0 niedawno wyróżnione certyfikatem LINUX SUSE READY. sfConsole to popularne narzędzie zapewniające ścisłą integrację bezpieczeństwa lokalnej i zdalnej konsoli serwerów. Oprogramowanie to jest powszechnie stosowane w średnich i dużych sieciach działających na platformie Novell NetWare, w których bezpieczeństwo zasobów informatycznych i produktywność pracowników posiada strategiczne znaczenie. sfConsole znajduje się na liście produktów , które wspierają środowiska oparte na platformie LINUX SUSE.

http://www.adrem.com.pl/news/linux-suse.php

Sylwester KozakAdRem na linuksowej odsłonie BrainShare

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.