Agencja Adv.pl dla LUKAS Banku

Agencja Interaktywna Adv.pl poszerza portfolio obsługiwanych Klientów o kolejną instytucję z branży finansowej. Współpraca
z LUKAS Bankiem obejmuje stworzenie i obsługę Centrum Kredytowego www.KredytOnline.pl.
Oprócz możliwości złożenia przez Internet wniosku o przyznanie kredytu lub o wydanie karty kredytowej, internauci znajdą w serwisie wiele przydatnych informacji na temat produktów kredytowych i samego kredytowania.

„Zdecydowaliśmy się na wybór Adv.pl po wielu tygodniach analizowania wielu różnych koncepcji i pomysłów prezentowanych nam przez różne agencje interaktywne”  – mówi Arkadiusz Cempura – szef projektu KredytOnline.pl w LUKAS Banku.

„Propozycje Adv.pl były interesujące, przygotowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a przede wszystkim bardziej przekonujące niż agencji konkurencyjnych”.

„Jesteśmy dumni z faktu, iż LUKAS Bank dołączył do znakomitego grona obsługiwanych przez nas instytucji finansowych. Nasze doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów  e-marketingowych dla  branży finansowej pozwoli nam na skuteczną realizację stawianych przed nami celów. Jestem przekonany, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei” –  mówi Konrad Pankiewicz – Dyrektor Zarządzający Adv.pl

www.adv.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry