Agito.pl wybiera agencję reklamową Heureka

Agencja reklamowa Heureka zajmie się opracowaniem i realizacją strategii marketingowej dla Agito.pl – największego w Polsce sklepu internetowego z elektroniką użytkową.
Zaproponowana przez agencję strategia komunikacji opiera się na działaniach wizerunkowych i promocyjnych, które w nowatorski sposób wykorzystują zarówno platformę online jak i ATL, BTL czy narzędzia typu ambient. W ramach planowanych aktywności Heureka będzie korzystać m.in. z mechanizmów wirusowych oraz własnych narzędzi buzz marketingu.

Agito.pl zdecydował się zaplanować i wdrożyć kompleksową strategię marketingową na szeroką skalę. Głównym jej celem jest wzmocnienie wizerunku i świadomości marki Agito.pl. – Heureka jest agencją full services z ciekawymi kompetencjami e-marketingowymi co miało wpływ na decyzję o jej wyborze. W planach na najbliższe miesiące mamy przeprowadzenie szeroko zakrojonej kampanii, a to z kolei łączy się z wykorzystaniem najnowszych narzędzi zintegrowanego marketingu – podsumowuje Jacek Gadzinowski, dyrektor marketingu Agito.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry