alefaceci.pl – seksowni, męscy i sławni

Wirtualna Polska uruchomiła serwis o mężczyznach – alefaceci.pl. Skierowany jest nie tylko do kobiet, a znaleźć w nim można m.in. newsy, galerie zdjęć i rankingi słynnych panów – aktorów, piosenkarzy, sportowców.

„Normą jest zwracanie uwagi na zewnętrzne cechy pięknych kobiet. Zarówno przez inne kobiety, jak i mężczyzn. Natomiast panie na temat wyglądu panów publicznie mówią z ociąganiem, a szczerze – najchętniej w zaufanym gronie koleżanek. Chcemy więc przełamać pewną barierę, traktując cały temat z “przymrużeniem oka.” – mówi Karolina Redutko, koordynator serwisu. „Postanowiliśmy udostępnić w Internecie miejsce, gdzie bez skrępowania można oglądać gwiazdy show-biznesu, dziennikarzy, sportowców.” – dodaje.

Witryna podzielona jest na sekcje: Newsy, Galerie, Rankingi, Wideo. Newsy dostarczają gorących relacji i plotek, nie stroniąc od sfery obyczajowej. W Galerii prezentowani są mężczyźni według kategorii: show-biznes, sportowcy, modele, sexy oraz pojedynki. Znaleźć tam można m.in. najgorętszych kawalerów 2008 roku czy przystojnych mężczyzn prezentujących kolekcję Versace. Z myślą o internautach lubiących zdrową rywalizację, serwis proponuje sekcję pojedynki. Tu można wziąć udział w zabawie, np. który z panów ma lepszy styl lub najciekawszą fryzurę.

Serwis daje także internautkom (internautom?) możliwość oceny panów – rankingi prezentowane są w odsłonach tygodniowych, miesięcznych i wszechczasów. Można wybierać wśród profesjonalistów, przyjaciół, uwodzicieli.

Oprócz anegdot, plotek oraz skandali z salonów i świata, w serwisie znaleźć można – cieszące się dużym powodzeniem wśród użytkowników – materiały wideo. Tak jak Apollo w mitologii greckiej uważany był za ucieleśnienie męskiego piękna, dziś kanon męskiej urody tworzą uwielbiani aktorzy i znani modele.

www.alefaceci.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry