Allegro po czesku

Opublikowano: 25 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma QXL Poland, właściciel największego portalu aukcyjnego w Polsce, Allegro.pl, uruchomiła bliźniaczy serwis w Czechach.

W oparciu o sukces portalu aukcyjnego Allegrp.pl w Polsce, firma QXL Poland zdecydowała się na dalszą ekspansję i założenie serwisu aukcyjnego w Czechach. Aukro.cz. wystartował kilka dni temu, a właściciele QXL Poland liczą, iż powtórzy on sukces polskiej platformy.

„W Czechach dopiero zaczynamy, ale nie jesteśmy nowicjuszami: W Polsce działamy już od czterech lat. Mamy bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu internetowych aukcji. Wiemy jakie działania należy podejmować w trosce o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Mamy nadzieję, że Czesi także odkryją w sobie pasję licytowania w Internecie.”- powiedział Maciej Oppeln Bronikowski, Dyrektor Operacyjny QXL Poland.

Czeski serwis Aukro jest, zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym, lustrzanym odbiciem polskiego Allegro.pl

http://www.aukro.cz

Sylwester KozakAllegro po czesku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.