Allegro powiadamia przez Gadu-Gadu

Opublikowano: 23 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Allegro.pl wprowadza kolejną funkcjonalność. Po swej mobilnej wersji – mAllegro, rusza z nową usługą „Powiadomienia przez GG”. Dotychczasowe powiadomienia e-mailowe zyskują alternatywną metodę. Użytkownicy będą informowani o najważniejszych zdarzeniach także za pośrednictwem popularnego komunikatora.
Allegrowicze aktywują usługę w bardzo prosty i szybki sposób: wystarczy zapisać swój nr GG w zakładce Ustawienia > Moje dane. Chwilę później komunikator prześle nam wiadomość z kodem autoryzacyjnym. Po wklejeniu go w odpowiednie pole i następnym zatwierdzeniu pozostaje tylko zdefiniować rodzaje powiadomień jakie chcemy otrzymywać poprzez GG. Cała operacja jest prosta i trwa kilkanaście sekund. Wszystkie powiadomienia które będziemy otrzymywać przychodzić będą ze specjalnego numeru „600”.

Dawid ZarazińskiAllegro powiadamia przez Gadu-Gadu

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.