Allegro – program legalności ofert

Dążąc do zapewnienia legalności ofert sprzedaży, został stworzony program współpracy w ochronie praw, w ramach którego, jego uczestnicy (firmy, instytucje, towarzystwa) mają możliwość zgłoszenia ofert naruszających ich prawa bezpośrednio do serwisu.

Informacje przekazane przez uprawnione podmioty oraz dzięki ich zgłoszeniom pozwolą Allegro prawidłowo reagować w sytuacji pojawiania się ofert naruszających prawo. W ramach programu serwis współpracuje także z towarzystwami i innymi instytucjami, których specjalistyczna wiedza pozwala na prawidłową ocenę legalności przedmiotów pojawiających się na stronach Allegro.

„Cena w przypadku przedmiotów nieoryginalnych nie zawsze może być podstawą do usunięcia oferty lub blokady konta użytkownika” – mówi Przemysław Kotwicki specjalista do spraw legalności w Allegro.pl. Dodaje, że jest jednym ze wskaźników do dokładnej analizy i konsultacji ze specjalistami danej marki”.

W programie „Współpraca w Ochronie Praw” uczestniczą już m.in. takie firmy jak Camel Active, Nike, Microsoft, Pitbull, Asco JN, Cenega, Canal + i Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody Salamandra. Każdy uczestnik programu zyskuje możliwość aktywnej ochrony własnych praw. Do programu serwis zaprasza wszystkie podmioty, których prawa podlegają ochronie.

http://www.allegro.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top