Allegro promuje Płatności Allegro

Opublikowano: 14 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Allegro.pl wprowadził nową promocję na Płatności Allegro. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy użytkownicy Allegro w tym i programu lojalnościowego PayBACK będą mogli przy okazji korzystania z promowanej usługi zbierać punkty PayBACK, wymieniając je następnie na nagrody.

Promocja Płatności Allegro skierowana jest zarówno do Sprzedawców jak i Kupujących. Dla tych pierwszych oznacza ona, iż za każdą wystawioną aukcję z zaznaczoną opcją Płatności Allegro użytkownik otrzyma 2 punkty PayBACK. Kupujący natomiast, korzystając z tej usługi uzyska 1 punkt PayBACK za każde 2 zł. z wpłaconej kwoty.

Dla ułatwienia system automatycznie przelicza ilość punktów jeszcze podczas trwania aukcji. Liczba punktów jest widoczna na stronie przedmiotu i na opisach przedmiotów wystawionych z opcją Płatności Allegro. (np.: (100pkt)). Zgromadzone w ten sposób punkty PayBACK użytkownicy mogą wymienić na nagrody. W promocji udział wziąć mogą wszyscy użytkownicy serwisu Allegro, którzy są również uczestnikami programu lojalnościowego PayBACK. Osoby, które do tej pory nie zarejestrowały się w programie mogą to uczynić uzupełniając dane w ustawieniach w Allegro. Promocja trwać będzie do 13 lipca 2003.

http://www.allegro.pl/payback/

Sylwester KozakAllegro promuje Płatności Allegro

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.