Allegro z serwisem stopklatka.pl

Internetowy Serwis Filmowy (http://www.stopklatka.pl/) rozpoczął współpracę z największym internetowym serwisem aukcyjnym Allegro.pl (http://www.allegro.pl/), której efektem jest nowa usługa dla użytkowników Stopklatki.pl – wirtualne licytacje a dla Allegrowiczów możliwość skorzystania z modułu do przygotowania profesjonalnego opisu aukcji filmowej. Dostęp do nowego serwisu Internauci mogą uzyskać z poziomu głównej strony portalu stopklatka.pl po kliknięciu na odnośnik „Aukcje”.

Serwis aukcyjny stworzony przez Stopklatkę.pl oraz QXL Poland wykorzystuje wszystkie mechanizmy aukcyjne. Wspólny serwis zawiera przedmioty zgodne z tematyką Stopklatki.pl a więc takie, które są ściśle związane z branżą filmową: filmy na kasetach VHS, na DVD i Video CD. Specjalnie dla użytkowników Stopklatki.pl przygotowano szybką i wygodną wyszukiwarkę. Oferty pojawiające się na stronach aukcyjnych Stopklatka.pl są dostępne także w Allegro.pl (i odwrotnie) oraz mogą być licytowane przez użytkowników obydwu serwisów. Dla Allegrowiczów współpraca ze Stopklatką oznacza dostęp do pełnej bazy filmowej, a przygotowane mechanizmy pozwolają na stworzenie opisu i wystawienie produktu jakim jest film na DVD czy kasecie VHS na licytację. Nawet najmniej zorientowany w zawiłościach html-a użytkownik ma szansę bardzo szybko, prowadzony krok po kroku, zbudować profesjonalny opis wraz ze zdjęciem. Rezultat wykreowany za pomocą systemu stwórz opis aukcji filmowej jest przesyłany do systemu aukcyjnego Allegro, gdzie użytkownik ma możliwość określenia szczegółowych informacji o ofercie oraz uruchomienia aukcji.

„Narzędzia zbudowane z pomocą serwisu Stopklatka.pl pomogą przede wszystkim niezaawansowanym użytkownikom serwisu Allegro.pl, którzy często mają problemy z profesjonalnym przygotowaniem opisu sprzedawanego przedmiotu – powiedział Wojciech Wrzaskała z Allegro.pl. Dzięki systemowi tworzącemu „online” opis towaru i profesjonalnej bazie danych Stopklatki.pl mogą teraz więcej i prościej sprzedawać a dzięki lepszym opisom osiągać wyższe ceny na aukcjach”.

„Pod koniec ubiegłego roku użytkownicy serwisu Allegro.pl stwierdzili, że najczęsciej czytanym serwisem filmowym jest dla nich Stopklatka.pl – powiedział Przemyslaw Basiak, członek zarzadu Stopklatka Sp. zo.o. W podobnej ankiecie udostępnionej na stronach naszego serwisu użytkownicy wskazali, że Allegro.pl jest systemem aukcyjnym, który wykorzystują najczęściej. Następstwem obu tych informacji było nawiązanie współpracy pomiędzy Stopklatka i firmą QXL, czego pierwszą odsłoną jest minisystem pod nazwą „Stwórz opis aukcji filmowej”. Liczymy na to, że dzięki związaniu naszego serwisu filmowego z działem filmowym serwisu aukcyjnego Allegro.pl, poszerzamy krąg zainteresowanych tym ciekawym i tanim sposobem kupowania i sprzedawania filmów, a także ułatwiamy tworzenie nowych aukcji oraz, już wkrótce, zaproponujemy nowatorskie sposoby ich promocji”

http://www.allegro.pl/stopklatka/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top