Allegro zdobywcą nagrody Zloty Komputer

Opublikowano: 14 listopada 2003. Kategoria: Rynek.

Allegro.pl – największy serwis aukcyjny w Polsce został zdobywcą nagrody „Złoty Komputer”. Serwis został uznany za najlepszy produkt roku 2003 w kategorii Internet przez czytelników Komputer Świat.

W konkursie Złoty Komputer to czytelnicy dwutygodnika „Komputer Świat” decydują o przyznaniu nagrody zatem wyróżnienie to jest tym bardziej cenne dla laureata. Przy wyłanianiu produktów do konkursu redakcja dwutygodnika pod uwagę brała wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości, cieszące się zaufaniem zarówno fachowców, jak i użytkowników. Celem plebiscytu „Złoty Komputer”, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2002 roku jest wyłonienie najlepszych produktów branży komputerowej, telekomunikacyjnej i audio/wideo/foto. W tym roku do redakcji spłynęło 40 tys. głosów – prawie dwa razy więcej, niż w pierwszej edycji konkursu. Znak „Złoty Komputer” informuje, że dany produkt, zwyciężył ponieważ zasłużył na uznanie czytelników Komputer Świata.

Komputer Świat jest najczęściej czytanym pismem komputerowym w Polsce. Opinie jego czytelników mogą być traktowane jako opinie osób rzetelnie oceniających produkty oraz usługi pod względem jakości i użyteczności.

Allegro.pl ma blisko 1,2 mln. zarejestrowanych Użytkowników. Wszystkich aukcji dostępnych on-line na Allegro.pl jest ponad 240 000. Codziennie rozpoczyna się blisko 30 000 nowych aukcji, zawieranych jest ok. 11 000 transakcji (blisko 17 000 przedmiotów zostaje dziennie sprzedanych – włącznie z aukcjami wieloprzedmiotowymi).

http://www.allegro.pl

Sylwester KozakAllegro zdobywcą nagrody Zloty Komputer

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.