AllPay i Wirtualna Polska razem

AllPay oraz Wirtualna Polska podejmują strategiczną współpracę w obszarze płatności internetowych.

AllPay i Wirtualna Polska podpisały umowę o współpracy w obszarze płatności internetowych. Od 29 sierpnia 2007 AllPay zapewni użytkownikom portalu Wirtualna Polska sprawną i bezpieczną obsługę realizowanych transakcji.

Wyróżnikiem oferty AllPay jest odpowiedzialność za transakcje oszukańcze, dzięki unikatowym, autorskim rozwiązaniom. AllPay obsługiwać będzie wszystkie płatności i doładowania startującej właśnie sieci komórkowej WPmobi oraz inne usługi Wirtualnej Polski (http://ssl.wp.pl). Użytkownikom portalu oraz klientom WPmobi udostępnione będzie 26 kanałów płatności m.in. przelewy ze wszystkich banków, e-przelewy, płatności kartami kredytowymi jak również popularny wśród polskich użytkowników „AllPay Moje Rachunki”, gdzie za zakupy internetowe zapłacić można w ponad 6 tysiącach punktów handlowych w całym kraju. Allpay jako jedyny w Polsce obsługuje kupony Ukash pozwalające klientom, którzy nie posiadają karty kredytowej lub rachunku w banku internetowym, płacić za zakupy internetowe kuponami, nabytymi wcześniej za gotówkę.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z AllPay, ponieważ osoby, do których docieramy z naszą ofertą, często – a przy tym odważnie – korzystają z nowatorskich sposobów płatności.” – mówi Paweł Góra, Kierownik Projektów Internetowych w Wirtualnej Polsce. „Wierzymy, że internetowy kanał płatności za doładowania WPmobi to optymalne rozwiązanie, które będzie niezwykle popularne wśród naszych użytkowników. Dodatkowo, osobom, które nie mają kart kredytowych ani kont bankowych, umożliwiamy płatności w kilku tysiącach punktów sprzedaży w całej Polsce.” – dodaje Paweł Góra.

www.allpay.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top