Aparaty fotograficzne w INTERIA.PL

W INTERIA.PL uruchomiony został serwis Aparaty – sklep internetowy z cyfrowymi i analogowymi aparatami fotograficznymi. To świetna wiadomość dla osób planujących zakup, gdyż mogą tu znaleźć wymarzony model w bezkonkurencyjnej cenie.

– Ambicją nowo otwartego serwisu Aparaty jest przede wszystkim dostarczenie klientowi dobrego produktu w jak najlepszej cenie – zapowiada Łukasz Pawlik, dyrektor e-commerce w INTERIA.PL. – Uruchamiając sklep w portalu dajemy użytkownikom możliwość dokonania zakupów z wiarygodnego źródła, jakim jest INTERIA.PL – dodaje.

Wyróżnikiem serwisu jest bogata oferta, obejmująca aparaty fotograficzne wszystkich liczących się producentów. W jego zasobach znajdują się cyfrowe i analogowe modele przeznaczone zarówno dla osób bardzo wymagających, np.: Minolta DiMAGE A200 czy Olympus E 3000, jak i proste kompakty dla amatorów rozpoczynających przygodę z fotografią, np.: HP 407.

Obok aparatów, w serwisie można nabyć akcesoria fotograficzne: karty pamięci, torby i pokrowce, ładowarki, obiektywy; są też kamery cyfrowe i drukarki. Poruszenie się wśród tych zasobów ułatwia precyzyjna wyszukiwarka, umożliwiająca dotarcie do pożądanego przedmiotu po podaniu nazwy produktu, jego typu, producenta lub ceny.

Korzystając z opcji Biuletyn, użytkownicy serwisu mogą być na bieżąco informowani o nowościach w ofercie, za pomocą sekcji Bestsellery – szybko wyłowić z niej najciekawsze produkty, a dzięki programowi comiesięcznych promocji cenowych – za większość oferowanych tu produktów płacić stawkę niższą niż gdziekolwiek indziej w Polsce. Niebawem dla użytkowników serwisu pojawi się kolejna gratka: konkursy z nagrodami w postaci aparatów cyfrowych.

http://aparaty.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry