Aplikacja mobilna bez umiejętności programowania? Właśnie ruszył projekt PoqAd

Opublikowano: 27 lipca 2015. Kategoria: Wpisy Promowane.

Wrocławska spółka Poqad uruchomiła narzędzie skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw chcących stworzyć aplikację mobilną dla swoich klientów. Projekt PoqAd to jeden z pierwszych płatnych systemów dostępnych na polskim rynku w modelu abonamentowym.

poqad-mibileWedług najnowszych statystyk blisko połowa Polaków posiada i aktywnie korzysta ze smartfonów. Wzrost popularności sprzętów tego typu wymusza na firmach zmiany w komunikacji online. Standardem jest już tworzenie stron mobilnych oraz stron responsywnych. Szukając nowych form komunikacji z klientami, firmy coraz częściej decydują się także na tworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych.. Niestety jest to inwestycja wymagająca sporych, dodatkowych kosztów, których MŚP nie są zwykle w stanie ponieść.

Odpowiedzią na tego rodzaju potrzeby ma być serwis PoqAd, który pozwala na samodzielne tworzenie aplikacji mobilnych w intuicyjnych formularzach. Budowanie aplikacji polega na łączeniu ze sobą modułów – funkcjonalności, dzięki którym można przygotować aplikację wg własnych oczekiwań. Wśród dostępnych funkcjonalności można odnaleźć zarówno elementy klasycznej www – kontakt, mapa, dane teleadresowe, jak i bardziej zaawansowane – czytnik QR kod, rozszerzona rzeczywistość czy program lojalnościowy w wersji mobilnej.

Serwis skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą rozszerzyć swoją komunikację o mobile, a jednocześnie nie są w stanie ponieść kosztów tworzenia aplikacji mobilnej na zlecenie. Koszt stworzenia aplikacji poprzez PoqAd jest dużo niższy niż budowanie jej od zera. Dzięki temu mogą sobie na nie pozwolić nawet restauracje czy niewielkie hotele – wyjaśnia Hubert Wochyński, Prezes Zarządu, PoqAd.

Twórcy serwisu dla swoich użytkowników przygotowali trzy pakiety cenowe – najtańszy, który umożliwia jednoczesne tworzenie aplikacji na dwa systemy operacyjne Android i iOS, pakiet premium na trzy systemy operacyjne Android, iOS i Windows Phone oraz pakiet umożliwiający tworzenie aplikacji pod własną marką.

Kreator PoqAd został tak zaprojektowany, aby użytkownik mógł tworzyć aplikacje w pełni samodzielnie, bez dodatkowych umiejętności programistycznych. Na życzenie klienta firma może również stworzyć aplikację z dostępnych w kreatorze modułów, dostarczając gotowy do implementacji projekt

Wpisy PromowaneAplikacja mobilna bez umiejętności programowania? Właśnie ruszył projekt PoqAd

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.