ASTER rozpoczyna kampanię reklamową

Opublikowano: 22 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

ASTER, jeden z największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Warszawie, rozpoczął kampanię produktową telewizji cyfrowej.

Kampania produktowa telewizji cyfrowej ASTER potrwa do końca grudnia br. Hasłem przewodnim kampanii jest Cyfrowa jakość jak się patrzy. Głównym celem działań reklamowych jest promocja telewizji cyfrowej. W reklamach podkreślane są zalety usługi: jakość odbioru porównywalna do DVD, zróżnicowana i atrakcyjna oferta programowa, przewodnik TV oraz wiele funkcji dodatkowych.

W kampanii zostaną wykorzystane następujące media: prasa (Gazeta WyborczaStołeczna, Co jest grane, Metro, Metropol, Życie Warszawy, Rzeczpospolita), Internet (warszawaonline.pl, warszawa.pl, gazeta.pl – Warszawa, WP, pogodzinach.pl, wirtualna.warszawa.pl, chip.pl, stopklatka.pl), oraz ramki w wagonach w Metrze Warszawskim.

Grupą docelową kampanii są mieszkańcy Warszawy i okolic w wieku 18 – 40 lat, z wykształceniem średnim i wyższym.

Kreację do kampanii przygotowała agencja Marketing & Communications Consultants, formy internetowe FF Creation, media zaplanował Mediaedge:cia.

http://www.aster.pl

Sylwester KozakASTER rozpoczyna kampanię reklamową

ASTER rozpoczyna kampanię reklamową

Opublikowano: 15 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

ASTER, jeden z największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Warszawie, rozpoczął kampanię reklamową.

Rozpoczynająca się w kwietniu kampania ASTER została zaplanowana do końca czerwca br. Jej celem jest budowanie wizerunku marki oraz wsparcie sprzedaży oferty zintegrowanej operatora, czyli połączonych usług telewizji cyfrowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz telefonii cyfrowej. Kampania ma charakter multimedialny. Użyte w niej media zostały dobrane pod katem celów marketingowych, które ASTER chce zrealizować.

W części wizerunkowej kampanii zostaną wykorzystane nośniki reklamy zewnętrznej: billboardy, autobusy oraz tablice w metrze.

Sprzedaż usługi zintegrowanej ASTER będzie natomiast wspierana przede wszystkim poprzez prasę warszawską (Co jest grane/dodatek do Gazety Wyborczej, Metro i Metropol) oraz działania promocyjne w Internecie.

Hasło wiodące kampanii to Jeden kabel, trzy korzyści, które podkreśla zalety płynące z połączenia usług oferowanych przez ASTER. Dodatkowo, w mediach wspierających sprzedaż usługi zintegrowanej, pojawił się komunikat Oszczędzasz do 60 zł miesięcznie. Zachęca on potencjalnych klientów do zakupu oferty zintegrowanej ASTER poprzez pokazanie wymiernych korzyści finansowych.

Grupą docelową kampanii są mieszkańcy Warszawy i okolic w wieku 18 – 40 lat, z wykształceniem średnim i wyższym i dochodami powyżej średniej warszawskiej.

Kreację do kampanii przygotowała agencja Marketing & Communications Consultants, media zaplanował MediaConcept.

http://www.aster.pl

Sylwester KozakASTER rozpoczyna kampanię reklamową

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.