Aterotromboza online

Opublikowano: 29 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ruszył tematyczny portal aterotromboza.org.pl zrealizowany przez agencję interaktywną huevo. Jest to jedyne w Polsce i na bieżąco aktualizowane kompendium wiedzy o aterotrombozie (następstwo wieloletniego odkładania się cholesterolu w ścianach naczyń krwionośnych). Rozbudowany serwis jest istotnym elementem ogólnopolskiego programu wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących aterotrombozy, zainicjowanego w tym roku przez Instytut Aterotrombozy.

Aterotromboza.org.pl to dostępna dla zarejestrowanych użytkowników unikatowa baza wiedzy, a także miejsce do wymiany doświadczeń między lekarzami specjalizującymi się w kardiologii, neurologii, chirurgii naczyniowej, medycynie rodzinnej oraz pediatrii. Sekcje serwisu zawierają szereg informacji dotyczących chorób serca, naczyń mózgowych oraz naczyń obwodowych. Z serwisu można czerpać wiedzę na temat nadchodzących wydarzeń, czy też nowości wydawniczych, zarówno z Polski jak i ze świata.

Rozwój i aktualizację wortalu umożliwia autorski system zarządzania zawartością publisherCMS.

http://www.aterotromboza.org.pl

Sylwester KozakAterotromboza online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.