Aukcja charytatywna Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska uruchomiła właśnie niezwykłą aukcję. Internauci zostali zaproszeni do udziału w licytacji zdjęć z autografami najpiękniejszych kobiet świata, uczestniczek Miss World 2006. Pieniądze uzyskane w ten sposób wesprą Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.
Już po raz trzeci Wirtualna Polska uczestniczy w akcji społecznej Hospicjum to też życie. W tym roku – dodatkowo – WP, jako wyłączny patron internetowy Miss World 2006, uruchomiła wyjątkową aukcję charytatywną przy współudziale najpiękniejszych kobiet świata.

W serwisie aukcje.wp.pl zostało wystawionych do licytacji 63 fotografie tegorocznych finalistek konkursu Miss Świata 2006. Każda z dziewcząt – właśnie na potrzeby tej wyjątkowej aukcji – własnoręcznie podpisała swoje zdjęcie. Pieniądze uzyskane z licytacji wesprą Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku i pracujących w nim ludzi – lekarzy, pielęgniarki, wolontariuszy – którzy każdego dnia niosą uśmiech, dobre słowo i pomoc osobom nieuleczalnie chorym.

Aukcja charytatywna zakończy się w sobotę, 30 września o godz. 20:00 – w momencie, kiedy w telewizji TVP1 rozpocznie się gala finałowa konkursu.

Portal często angażuje się w projekty wspierające dzieci i chorych. Tylko w tym roku patronował takim projektom, jak: Dźwięki marzeń, Dzień Papieski, Szkoła bez przemocy… WP nie pozostaje także obojętna wobec ogólnopolskich akcji prozdrowotnych, jak Krewniacy (akcja promująca honorowe krwiodawstwo) czy Pij mleko, a także lokalnych nieszczęść, jak pożar kościoła św. Katarzyny w Gdańsku.

www.aukcje.wp.pl/miss/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry