Aukcje Allegro.pl na AutoCentrum

Serwis aukcyjny Allegro.pl rozpoczął współpracę z portalem motoryzacyjnym AutoCentrum. Dzięki tej umowie użytkownicy Allegro,
zainteresowani kupnem auta, pozyskają do swojej dyspozycji unikalny poradnik AutoCentrum. Skorzystanie z zawartych tam wskazówek pomoże im w wyborze samochodu, który z kolei będą mogli wylicytować na aukcji internetowej bądź kupić korzystając z ogłoszenia.

Dla kierowców odwiedzających AutoCentrum, aukcje Allegro to kolejna forma zakupu nie tylko samochodu ale i części motoryzacyjnych, elementów do tuningu oraz gadżetów sportowych w bardzo okazyjnych cenach. Odpowiednie linki znajdujące się na stronach motoryzacyjnych oraz ogłoszeniowych Allegro.pl poprowadzą użytkowników bezpośrednio do stron informacyjnych AutoCentrum. Nawigacja jest szybka i intuicyjna. AutoCentrum.pl jest unikalnym portalem dla kierowców, promującym zasadę „użytkownicy dla użytkowników”. W myśl tej zasady Portal umożliwia każdemu użytkownikowi sieci dzielenie się własną wiedzą z innymi. W ten sposób można w nim znaleźć oceny i rankingi prawie wszystkiego co jest związane z motoryzacją: raporty zużycia paliwa, oceny i rankingi aut, poradnik „Jakie Auto””, cenniki aut a
nawet listę miejsc gdzie policja najczęściej stoi z radarem.

Allegro.pl gromadzi ponad 90% wszystkich online’owych aukcji w polskim Internecie, których łączna wartość w roku 2001 na serwisie QXL wyniosła ponad 96 mln zł (65% całego rynku e-commerce w Polsce). Allegro.pl posiada ponad 590.000 zarejestrowanych kont użytkowników oraz ok. 170.000 ofert dostępnych online.

Codziennie strony Allegro.pl odwiedza ponad 134.000 osób, które wystawiają na aukcje każdego dnia ok. 14.000 nowych ofert, codziennie rejestruje się blisko 1.200 nowych użytkowników. Dziennie na Allegro.pl zawieranych jest ok. 6.000 internetowych transakcji. Allegro.pl jest oficjalnym serwisem aukcyjnym m.in.: portalu Onet.pl, Gazeta.pl, Hoga.pl oraz IDG.

http://aukcje.autocentrum.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top