Aukcjusz.pl wprowadz aukcje video

Standardowe aukcje w Internecie opierają się na zamieszczaniu przez sprzedających zdjęć przedmiotów, które są wystawiane na aukcji. Jednak jak wiadomo, zdjęcie często nie oddaje rzeczywistości. Rozwiązaniem są aukcje video – nowość przygotowana przez serwis Aukcjusz.pl.

Szczególnie w przypadku sprzętu technicznego lub przedmiotów o innowacyjnym zastosowaniu, sprzedający nie zawsze  może zaprezentować na zdjęciu zalety produktu. A kupujący ich nie zobaczy i  trudniej będzie mu podjąć decyzję o zakupie.

Aukcjusz.pl wprowadz aukcje video 1Właśnie dlatego Aukcjusz dał swoim użytkownikom możliwość zamieszczania aukcji video. Wystarczy nagrać krótki filmik (np. telefonem komórkowym), który w jasny i przejrzysty sposób pokaże funkcjonalność wystawianego towaru. Zamieszczanie filmu nie różni się niczym od zamieszczania zdjęcia. Jest proste, nie wymaga instalowania i używania specjalistycznego oprogramowania komputerowego.

Aukcje video przynoszą same korzyści zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Ułatwiają zaprezentowanie przedmiotu ze wszystkich stron i pozwalają na pokazanie jego unikatowych funkcji. A kupujący mogą bez obaw nabyć przedmiot, którego funkcje zostały nie tylko obiecane w opisie, ale przede wszystkim pokazane w oddającym rzeczywistość filmiku.

Do końca listopada wszystkie aukcje video będą bezpłatnie promowane na stronie głównej serwisu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top