Aukcjusz.pl wprowadz aukcje video

Opublikowano: 28 października 2010. Kategoria: Rynek.

Standardowe aukcje w Internecie opierają się na zamieszczaniu przez sprzedających zdjęć przedmiotów, które są wystawiane na aukcji. Jednak jak wiadomo, zdjęcie często nie oddaje rzeczywistości. Rozwiązaniem są aukcje video – nowość przygotowana przez serwis Aukcjusz.pl.

Szczególnie w przypadku sprzętu technicznego lub przedmiotów o innowacyjnym zastosowaniu, sprzedający nie zawsze  może zaprezentować na zdjęciu zalety produktu. A kupujący ich nie zobaczy i  trudniej będzie mu podjąć decyzję o zakupie.

Aukcjusz.pl wprowadz aukcje video 1Właśnie dlatego Aukcjusz dał swoim użytkownikom możliwość zamieszczania aukcji video. Wystarczy nagrać krótki filmik (np. telefonem komórkowym), który w jasny i przejrzysty sposób pokaże funkcjonalność wystawianego towaru. Zamieszczanie filmu nie różni się niczym od zamieszczania zdjęcia. Jest proste, nie wymaga instalowania i używania specjalistycznego oprogramowania komputerowego.

Aukcje video przynoszą same korzyści zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Ułatwiają zaprezentowanie przedmiotu ze wszystkich stron i pozwalają na pokazanie jego unikatowych funkcji. A kupujący mogą bez obaw nabyć przedmiot, którego funkcje zostały nie tylko obiecane w opisie, ale przede wszystkim pokazane w oddającym rzeczywistość filmiku.

Do końca listopada wszystkie aukcje video będą bezpłatnie promowane na stronie głównej serwisu.

Hanna LaskowskaAukcjusz.pl wprowadz aukcje video

Podziel się!

O autorze

hania