Aukro.cz będzie korzystać z SALESmanago

Opublikowano: 25 sierpnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Należący do grupy Allegro czeski serwis aukcyjny Aukro.cz wybrał SALESmanago jako narzędzie do realizowania strategii personalizacji i automatyzacji marketingu w obszarze B2B. System posłuży zarówno do pozyskiwania nowych klientów jak i do obsługi obecnych.

image001System będzie koncentrować się na monitorowaniu zachowań potencjalnych partnerów odwiedzających serwis, w szczególności część poświęconą współpracy. Na podstawie gromadzonych informacji system automatycznie zbuduje profil każdego zidentyfikowanego użytkownika. Dzięki temu uruchomi automatyczną komunikację z potencjalnymi partnerami mającą na celu ich edukację i przygotowanie do wejścia we współpracę. Dodatkowo system posłuży do bieżącej komunikacji z aktualnymi partnerami i dynamizacji współpracy portalu z partnerami B2B.

Aukro.cz to obecnie największy portal aukcyjny w Czechach. Na czeskim rynku działa od sierpnia 2003 roku.

Sylwester KozakAukro.cz będzie korzystać z SALESmanago

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.