Auto firmowe w mojeauto.pl

W dniu dzisiejszym, w ramach internetowej platformy motoryzacyjnej mojeauto.pl uruchomiony został serwis internetowy miesięcznika Auto Firmowe.

Serwis jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem platformy mojeauto.pl i wydawnictwa IPM. Dostępny jest pod adresami: autofirmowe.mojeauto.pl i autofirmowe.pl.

W serwisie prezentowane są treści dotyczące tematyki użytkowania samochodów firmowych, skierowane do firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Treści te zostały podzielone na główne działy tematyczne: 'Twój samochód, Twoja firma’ poświęcony problematyce prawno-finansowej oraz 'Samochody firmowe’ z prezentacjami i testami samochodów.

W oparciu o bazę danych platformy mojeauto.pl, na stronach serwisu podłączony został konfigurator samochodów firmowych – interaktywny system umożliwiający wybór samochodu, jego konfigurację oraz wysyłkę zapytania ofertowego do dealera.

W sekcji 'Ekspert radzi’ każdy z internautów może skontaktować się z redakcją magazynu Auto Firmowe i zgłosić swój problem. Odpowiedzi będą publikowane na łamach serwisu, a najciekawsze z nich zostaną opisane w miesięczniku.

W serwisie nie zabraknie również aktualności związanych z tematyką gospodarczo-motoryzacyjną.

http://autofirmowe.mojeauto.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top