Badzpierwszy.pl promuje etyczne zasady pozycjonowania

Spełnianie norm etycznych w Internecie jest nie mniej ważne jak stosowanie uczciwych zasad postępowania na co dzień w realnym życiu. Dlatego Badzpierwszy.pl rozpoczęło inicjatywę propagowania przestrzegania podstawowych zasad etycznych także w przypadku pozycjonowania.
Od pozycjonowania witryn w wyszukiwarkach interentowych, jak wiadomo, oczekuje się wysokiej skuteczności, której efektem jest link do strony w wyświetlanych na pierwszej stronie wynikach. Jednak dla właścicieli promowanych witryn równie ważne, jak osiągnięta pozycja, jest również, aby metoda prowadząca na szczyt była zgodna z regulaminem wyszukiwarek i obowiązującą w Sieci etyką. Właśnie te dwa wymagania spełnia pierwszy w Polsce serwis profesjonalnego pozycjonowania Badzpierwszy.pl.

Jak wiadomo pozycjonowanie to celowe i przede wszystkim skuteczne „windowanie” linku do promowanego serwisu internetowego według określonych słów kluczowych wpisywanych do okna wyszukiwarki. Jednak do osiągnięcia miejsca w Top 10 można dojść na kilka różnych sposobów w tym również, takich które nie zawsze są zgodne z obowiązującymi zasadami.

Niestety wiele nieprofesjonalnych firm coraz częściej korzysta z nielegalnych technik pozycjonowania po to, aby zająć jak najwyższe lokaty w rankingu zapytań i dotrzeć tym samym do większej liczby internautów kosztem zaśmiecania Internetu i dezinformowania jego użytkowników. Taki styl działania jest powodowany przede wszystkim brakiem umiejętności i dogłębnej znajomości technik Search Engine Optimalization. Dlatego dla serwisu Badzpierwszy.pl obok skuteczności działania jaką zapewnia on swoim klientom jest ważna metodyka prowadząca do celu.

Nadrzędną zasadą jest przestrzeganie reguł jakie obowiązują w poszczególnych serwisach wyszukiwawczych. Tylko takie pozycjonowanie jest etyczne i nie zaśmieca Internetu. Badzpierwszy.pl podejmuje wszelkie możliwe działania, aby przeciwdziałać nielegalnym praktykom. Trzeba mieć bowiem świadomość, że ich stosowanie może zakończyć się dla pozycjonowanej witryny nawet jej całkowitym wyrzuceniem np. z wyszukiwarki Google.pl !!!

Dlatego aby prowadzone działania były skuteczne i zgodne z obowiązującą etyką Badzpierwszy.pl wykorzystuje tylko i wyłącznie metody optymalizacji zgodne z regulaminem serwisów wyszukiwawczych. W praktyce proces optymalizacji zaczyna się od oceny treści serwisu, który ma być pozycjonowany. Dla Badzpierwszy.pl najważniejsza jest treść, co jest równoznaczne z tym, że internauta gdy juz wejdzie na wypozycjonowaną stronę, MUSI odnaleźć to czego szukał. W związku z tym przed rozpoczęciem pozycjonowania strony klienta, szczegółowo omawiane są modyfikacje treści na stronie, jakie muszą nastąpić, aby odpowiadała ona w jak największym stopniu treścią frazom jakimi zostaje przywołana w wyszukiwarkach.

www.badzpierwszy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry