Bajkowe AHA w Internecie

Agencja Reklamowa AHA stworzyła nową 'bajkową’ stronę internetową. Wizualna kreacja, która znajduje się pod domeną www.aha.com.pl została zainspirowana surrealistycznym światem bajkowych dzieł Salvadora Dali. Agencja stworzyła ekscentryczny obraz będący zarazem drzwiami do kolejnych odsłon strony.

Witryna, umożliwia przegląd Wybranych Dzieł AHA, oraz, co zasługuje na szczególną uwagę, prezentuje Atelier Perełek Agencji. Na www.aha.com.pl można zapoznać się z dotychczasowymi pracami Agencji, między innymi tymi, które zostały nagrodzone i wyróżnione na międzynarodowych Festiwalach.

'Nowa strona internetowa jest efektem ewolucji i rozwoju kreatywnego AHA. Dotychczasowa strona spowszedniała i uznaliśmy, iż należy ją zmienić. Zaskakiwanie odbiorcy niekonwencjonalnymi rozwiązaniami jest w naszej naturze, dlatego też strona jest niebanalna i odbiega od przyjętych standardów konstruowania witryn www. Niezaprzeczalna siła Internetu, który jest obecnie pierwszym źródłem informacji i wrażeń w sieci, mamy nadzieję przyczyni się do promocji naszej filozofii postrzegania reklamy jako sztuki nie pozbawionej wartości użytkowych. Dlatego nowa strona www.aha.com.pl jest naszą sieciową wizytówką.’ – powiedział Jarosław Betlej, Prezes Zarządu Grupy Komunikacyjnej AHA.

Jarosław Betlej dodaje:’Wkrótce zaplanowane są również premiery stron internetowych naszych dwóch Agencji wchodzących w skład Grupy Komunikacyjnej AHA: Estimage Public Relations oraz interaktywnego Upstream.’

http://www.aha.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top