Balloniada z Allegro.pl

Duża ilość balonów w trzech miejscach Polski wzbije się w niebo za sprawą pierwszej w kraju Balloniady. W konkursie organizowanym przez Allegro.pl wygra Allegrowicz którego balon pokona największą odległość. Jest o co walczyć, bo nagrodą główną w konkursie jest Ford Focus.

Zasada Balloniady jest bardzo prosta. Każdy z Użytkowników serwisu aukcyjnego może kupić balon (dowolna ilość), który wzbije się w niebo z dowolnie wybranych trzech miejsc w Polsce – Mazury, Wielkopolska, Sudety. Każdy z balonów będzie mieć umieszczony specjalny kod do identyfikacji i napisaną w czterech językach instrukcję, jak powinien postąpić znalazca, po znalezieniu balonu. Wygrywa ten Użytkownik, którego balon wróci do kraju z najbardziej odległego miejsca. Jest o co walczyć, bo nagroda główna to samochód Ford Focus. Oprócz tego do wygrania jest jeszcze motocykl Honda CBR, projektor multimedialny i notebooki. Na nagrody mogą również liczyć znalazcy balonów – notebooki i palmtopy.

– Pod adresem www.balloniada.pl do 11- ego kwietnia przyjmujemy zgłoszenia uczestników konkursu. Start balonów planujemy na 12/13 – ego kwietnia – mówi Artur Brzęczkowski z Allegro.pl. Na stronie zawodów będzie można na bieżąco sprawdzać warunki pogodowe, siłę i kierunek wiejących wiatrów. Oprócz tego będzie to miejsce rozgrywania wielu konkursów internetowych, w których przewidziano również cenne nagrody.

http://www.allegro.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top