Banki chcą być porównywane w Internecie

Już 18 – spośród 50 porównywanych na TotalMoney.pl banków i instytucji finansowych – współpracuje z porównywarką. Wygląda na to, że przynajmniej część z polskich banków nie boi się  konkurować o klientów w warunkach pełnego i obiektywnego dostępu do informacji o ofercie.

Najnowszym bankiem, który zdecydował się na współpracę z TotalMoney.pl jest Bank Pocztowy. Poszczególne produkty banku można łatwo i za darmo porównać z ponad tysiącem innych produktów finansowych wszystkich najważniejszych instytucji finansowych działających w Polsce. Wynik tego porównania jest przedstawiany w postaci rankingu prezentującego najkorzystniejsze oferty. Jeżeli produkty Banku Pocztowego znajdą się wysoko w tym rankingu, to zainteresowany nimi użytkownik TotalMoney.pl może – korzystając z dedykowanego formularza – natychmiast i w prosty sposób złożyć wniosek o otwarcie np. konta czy lokaty w tym banku.

„Proponujemy bardzo korzystną na tle rynku ofertę produktów oszczędnościowych, a do tego umożliwiamy klientom stały dostęp do rachunku przez Internet poprzez usługę Pocztowy24. Dlatego też TotalMoney.pl jest dla nas naturalnym partnerem, dzięki któremu możemy pokazywać nasze atuty” – mówi Piotr Ludwisiak, Dyrektor Departamentu Kanałów Mobilnych Banku Pocztowego SA.

Wśród partnerów porównywarki są m.in. takie banki, jak Millennium Bank, MultiBank, mBank, Dominet Bank, ING Bank, Cetelem, a także pośrednicy finansowi – Expander, Creditfield, Gold Finance. Obecnie portal TotalMoney.pl prowadzi rozmowy o współpracy z kolejnymi bankami i pośrednikami finansowymi.

„Pozyskanie kolejnych partnerów w jeszcze większym stopniu powinno zbliżyć nas do użytkownika, który chciałby w jednym miejscu obiektywnie porównać oprocentowanie kredytów, lokat, kart kredytowych, kont osobistych, czy ofertę ubezpieczeń, a następnie pod tym samym adresem WWW nawiązać kontakt z instytucją oferującą najkorzystniejszy produkt. Współpraca z nami to także szansa dla instytucji finansowych na dotarcie do klienta. Jedynym warunkiem jest dobra oferta, która wytrzyma niezależne porównanie z konkurencyjnymi produktami” – deklaruje Marcin Klukowski, Członek Zarządu Konekt Poland Sp. z o.o., będącej właścicielem TotalMoney.pl.

Porównywarka produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl działa na rynku od listopada 2008 roku. Serwis porównuje w sposób obiektywny i niezależny ponad tysiąc produktów finansowych – m.in. kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, a także lokat, kart kredytowych, kont bankowych oraz ubezpieczeń (m.in. komunikacyjnych, turystycznych, majątkowych). TotalMoney.pl daje także swoim użytkownikom możliwość komentowania i samodzielnego oceniania porównywanych ofert, a także posiada rozbudowaną część informacyjno-edukacyjną o produktach finansowych. W przyszłości w ramach serwisu mają także być porównywane inne trudne do porównania usługi i produkty z różnych branż. Twórcą serwisu jest Konekt Poland Sp. z o.o., która posiada bogate doświadczenie m.in. z rynku brytyjskiego w zakresie porównywania ofert produktów finansowych, ubezpieczeniowych i wielu innych, a także w zakresie współpracy z bankami i doradcami finansowymi.

TotalMoney.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry