Bankier.pl nawiązuje współpracę z Agorą

Bankier.pl S.A. podpisał umowę strategiczną z Agora S.A. dotyczącą współpracy pomiędzy wydawanym przez Spółkę portalem finansowym Bankier.pl, a należącym do Agora S.A. serwisem Jobspot.pl. Efektem współpracy jest serwis www.praca.bankier.pl, który ruszył 9 czerwca 2008 roku.
Portal Bankier.pl uruchomił nowy serwis praca.bankier.pl, który jest skierowany do specjalistów z branży finansowej. W serwisie tym publikowane są ogłoszenia pochodzące z serwisów rekrutacyjnych Jobspot.pl oraz GazetaPraca.pl należących do Agora S.A., czołowego wydawcy w tym segmencie.

Uruchomienie nowego serwisu praca.bankier.pl ma na celu dalszy rozwój organiczny portalu Bankier.pl, który obecnie w skali miesiąca odwiedza ponad 1,6 miliona użytkowników (badanie Megapanel PBI/Gemius; biznes, finanse, prawo; luty 2008r.) zainteresowanych m.in. tematyką finansów osobistych, inwestowania czy też informacji ekonomiczno-gospodarczych. Oprócz odbiorców indywidualnych znaczną część użytkowników portalu stanowią przedstawiciele branży finansowej, dla których Bankier.pl jest codziennym źródłem informacji. To właśnie do specjalistów z branży finansowej skierowany jest nowy serwis powstały przy współpracy Bankier.pl z Agorą.

„Bankier.pl od wielu lat postrzegany jest jako lider finansowego segmentu Internetu i nowy serwis dla tej kategorii rynku znacząco wzmocni pozycje naszego portalu” –  twierdzi Roman Bryś, członek zarządu Bankier.pl S.A. „W przeciwieństwie do innych portali finansowych nie będziemy publikować ogłoszeń niedopasowanych do profilu branży finansowej. Szanujemy czas naszych użytkowników i chcemy dostarczać im tylko treści odpowiadające ich zainteresowaniom” – dodaje Roman Bryś.

Agora S.A. dzięki współpracy z Bankier.pl zdecydowanie zwiększy zasięg i wzmocni efektywność ogłoszeniową zarówno pierwszego serwisu rekrutacyjnego dla finansistów Jobspot.pl, jak i ofert dotyczących stanowisk finansowych z GazetaPraca.pl.

„Bankier.pl to jeden z największych portali finansowych w polskim Internecie. Jobspot.pl to pierwszy serwis rekrutacyjny, w którym publikowane są najciekawsze oferty pracy dla finansistów. Te dwie marki idealnie do siebie pasują” – mówi dr Dorota Bachman, dyrektor serwisów rekrutacyjnych w Pionie Internet Agory.

Umowa z Bankier.pl to już drugi, w ciągu ostatniego miesiąca, strategiczny alians zawarty przez Agorę w celu budowania efektywności ofert pracy publikowanych w serwisach rekrutacyjnych należących tej do Spółki. Pierwszy zawarto z IDG.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry