Jobmatch.pl mierzy dopasowanie CV do ofert pracy

W nowej platformie rekrutacyjnej ramach zastosowano moduł SCORING, który dokonuje pomiaru dopasowania kandydatów do ofert pracy zamieszczanych przez pracodawców. Informacje o dopasowaniu są dostępne zarówno dla pracodawcy jak i kandydatów. Zamieszczanie ogłoszeń w systemie i korzystanie z jego funkcjonalności jest darmowe. Partnerem merytorycznym projektu Jobmatch jest firma rekrutacyjna Sedlak & Sedlak.

Jobmatch.pl mierzy dopasowanie CV do ofert pracy 1Po miesiącu od momentu opublikowania wersji beta, z systemu korzysta ponad 100 podmiotów, w tym m.in. Bahlsen, Sygnity, Impel Job Service czy AVIVA Commercial Union.

– W ramach JOBMATCH dostarczamy pracodawcom proste narzędzie dzięki któremu mogą oszczędzić sporo czasu na weryfikacji CV i poszukiwaniu najlepszych kandydatów – mówi Grzegorz Błażewicz, szef firmy Benhauer, pomysłodawca i twórca Jobmatch.pl

Oprócz mierzenia dopasowania, portal Jobmatch.pl wspomaga cały proces rekrutacyjny umożliwiając zarządzanie CV, nadawanie statusów i dodawanie notatek, jak również komunikację z kandydatami z poziomu systemu. Pracodawca może również przeszukać całą bazę CV osób zarejestrowanych w systemie Jobmatch. Wynikiem takiego wyszukania jest również lista kandydatów uporządkowana wg dopasowania.

Kandydaci korzystający z Jobmatch obserwują swoje dopasowanie na stanowiska na które aplikują, oraz dostają informację o dopasowaniu ich profilu do stanowisk pracy w interesujących ich kategoriach stanowisk. Kandydat w Jobmatch może na bieżąco doprecyzowywać swoje CV a co za tym idzie zwiększać szansę na zatrudnienie.

www.jobmatch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top